"Próbowałam już wszystkiego. Jak radzić sobie z niesfornym dzieckiem bez bicia i krzyku" - recenzja

Przenieś się w świat tajemniczych emocji dziecka! Nowe wydanie bestsellerowej książki, która podbiła serca rodziców!

Nie wiesz, co robić, gdy:

- dziecko ma napady złości?

- płacze z błahego powodu?

- z przerażeniem budzi się w nocy?

…sięgnij po niezwykle popularną książkę znakomitej francuskiej psychoterapeutki, Isabelle Filliozat, która wprowadzi Cię w pełen tajemnic świat dziecięcych emocji!

Autorka pokazuje:

- jak rodzice mają postąpić, gdy u dziecka pojawiają się łzy?

- jak przygotować je na narodziny rodzeństwa?

- jak rozmawiać z dzieckiem, gdy ma kłopoty w szkole?

- co mu powiedzieć, gdy jest ciężko chore?

Książka W sercu emocji dziecka, czerpiąc przykłady z codzienności, pomoże rodzicom towarzyszyć dzieciom przeżywającym strach, gniew, radość, smutek, depresję. Podpowie, co robić, aby nasze dzieci były szczęśliwsze.

Isabelle Filliozat – francuska psychoterapeutka i matka dwójki dzieci. Jej wiedza na temat świata wewnętrznych przeżyć dziecka opiera się nie tylko na wiedzy akademickiej, ale też na własnym doświadczeniu. Od lat towarzyszy dorosłym i ich pociechom w drodze ku większej wolności i szczęściu. Jej książka W sercu emocji dziecka jest we Francji wielkim bestsellerem i najlepiej sprzedającą się książką poświęconą wychowaniu dzieci.

Nakładem Wydawnictwa Esprit ukazały się także dwie inne książki Isabelle Filliozat:  „Próbowałam już wszystkiego” oraz „Moje dziecko doprowadza mnie do szału”