WITAMY W PRZEDSZKOLU HAŁABAŁY

GDZIE SIĘ PODZIAŁY SŁODYCZE? POWIEŚĆ DLA DZIECI

GDZIE SIĘ PODZIAŁY SŁODYCZE? POWIEŚĆ DLA DZIECI

 

Na przełomie listopada i grudnia ukaże się nowa książka dla dzieci "Gdzie się podziały słodycze?". Przyszli czytelnicy mogą już teraz zamówić egzemplarz książki w promocyjnej cenie współfinansując wydanie książki na portalu PolakPotrafi.pl.

 

"Gdzie się podziały słodycze" to powieść przeznaczona przede wszystkim dla dzieci w wieku od 5 do 6 lat i ich rodziców. Jej akcja rozgrywa się w fikcyjnej krainie Tuko Tuko, znanej wielu czytelnikom z krótkich bajek dla dzieci publikowanych na portalu tukotuko.pl. Opisuje przygody kilku młodych bohaterów, którzy w poszukiwaniu zaginionych słodyczy wybierają się do tajemniczej krainy zwanej Fantazją. 

Książka przeznaczona jest do wspólnej lektury przez rodzica i dziecko, ma stanowić inspirację do rozmów na temat tego, czym jest przyjaźń, odwaga, inicjatywa oraz wiara we własne siły. Dzieci zwracają szczególną uwagę na piękne, czarno-białe ilustracje Ewy Podleś oraz wierszyki, które wzbogacają tekst.

Czytelnicy, którzy zdecydują się na współfinansowanie wydania, mają szansę na zdobycie egzemplarzy książki w promocyjnej cenie jeszcze przed okresem świątecznych prezentów. Wspierając projekt można wybrać dodatkowe nagrody, jak choćby najpopularniejsze maskotki-przytulanki w postaci bohaterów powieści. Liczba nagród jest ograniczona!


Zespół:

Dariusz Kłeczek - początkujący autor książek dla dzieci, instruktor kung-fu, kierownik projektów informatycznych oraz projektant gier. Marzy o tym, aby więcej osób poznało świat Tuko Tuko, w którym rozgrywa się akcja powieści “Gdzie się podziały słodycze?”.
Ewa Podleś - ilustratorka książek dla dzieci. Na co dzień mieszka w Krakowie, gdzie oprócz rysowania uczy dzieci języka angielskiego. Często podróżuje zwiedzając obce kraje i poznając ciekawe kultury, szczególnie na dalekim wschodzie. Lubi tworzyć również tkaniny i witraże. 

Ania Andrzejewska - blogerka, copywriter oraz specjalista od PR - również w naszym projekcie. Mama dwuletniego Ksawerego. Pisze fantastyczne, ciekawe i pełne humoru teksty na swoim blogu www.przewijak.es.