WITAMY W PRZEDSZKOLU HAŁABAŁY

MIKOŁAJ WIE CO DOBRE - WYJĄTKOWE KSIĄŻKI DLA DZIECI OD WYDAWNICTWA MAMAGO

MIKOŁAJ WIE CO DOBRE - WYJĄTKOWE KSIĄŻKI DLA DZIECI OD WYDAWNICTWA MAMAGO

 

Pięknie wydane książki pobudzające wyobraźnię ucieszą każde, nawet najbardziej wymagające, dziecko. Wydawnictwo Mamago proponuje dwie wyjątkowe publikacje ze świątecznym rabatem.

 

Dla dzieci w wieku 8+ Wydawca przygotował Foto elementarz dla małych i dużych W. Walczuka. Jest to doskonały poradnik dla dzieci o tym, jak robić piękne zdjęcia i świetnie się przy tym bawić. Krok po kroku wprowadza czytelnika w świat fotografii, wyjaśniając przystępnym językiem podstawowe zagadnienia. Książka opowiada o tym jak komponować zdjęcia, jak portretować ludzi, zwierzęta, uczy patrzeć na świat okiem fotografa. Zawiera mnóstwo ciekawostek, praktycznych rad i propozycji zabaw z aparatem. Znajdziecie tu także ciekawe zdjęcia ilustrujące poruszane zagadnienia.

Jest to jedyna na naszym rynku publikacja o fotografowaniu, przygotowana z myślą o młodych posiadaczach aparatów kompaktowych czy telefonów komórkowych.

Wydawnictwo zadbało także o młodsze dzieci przygotowując piękne wydanie dziecięcej klasyki. Jaś to zabawna i mądra historia małego chłopca, który wybrał się na gruszki.
Klasyczna bajka Ignacego Krasickiego otrzymała nowoczesną, pobudzającą wyobraźnię oprawę graficzną. Wzbogacono ją o przypisy, fragmenty rękopisu i notkę o autorze. Wklejona w twardą okładkę wstążeczka, wiązana na kokardkę, dopełniła wyjątkowości tej publikacji.

"Jaś" otrzymał wyróżnienie Komitetu Ochrony Praw Dziecka w XIII edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku.

Obie książki będą mądrym i praktycznym prezentem na gwiazdkę. Polecamy serdecznie i zapraszamy do zakupów na stronę http://sklep.mamago.pl/ - do końca grudnia rabat 35%!