Angry Birds Film Tour - 3 Stawy Katowice

Patronat CzasDzieci.pl

WSTĘP WOLNY

Data wydarzenia: sobota 2 kwietnia 2016

Takich imprez jeszcze nie było!

Nadlatują ANGRY BIRDS! Są wściekłe i nieposkromione, a mimo to kocha je cały świat.

W związku ze zbliżającą się premierą (27.05) gorąco oczekiwanej animacji „ANGRY BIRDS FILM” zapraszamy do wspólnej zabawy. Przed nami imprezy, jakich jeszcze w Polsce nie było.

Czas na ANGRY BIRDS FILM TOUR

Imprezy zakrojone na szeroką skalę, nieporównywalne do spotkań, jakie organizowano do tej pory, bogate w niezwykłe atrakcje – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych i przede wszystkim niezwykle widowiskowe (poniżej tabela terminów i miejsc imprez).

W programie m.in.:
• ANGRY RED BUS – co godzinę dzieci z opiekunami wyruszą w odjechaną, pełną atrakcji i zabawy przejażdżkę stylizowanym na głównego bohatera filmu piętrowym ANGRY RED BUSEM. Na dzieci czeka gość-niespodzianka.
• MEGAPROCA. Zręcznościowa gra w „21”, polegająca na trafianiu Świnek z wielkiej procy. Każde trafienie to punkty. Kto pierwszy uzbiera ich 21, wygra nagrodę.
• Jedyna w Polsce możliwość zagrania w najnowszą produkcję Rovio i SEGA – ANGRY BIRDS ARCADE GAME – supergrę zręcznościową typu Arcade.
• Wspólna gra na wielkim ekranie (ANGRY BIRDS CLASSIC, a na imprezach od maja – ANGRY BIRDS EGG HUNT).
• Spotkania z ANGRY BIRDS. Dzieci spotkają się z… samymi ANGRY BIRDS (animatorzy w specjalnie sprowadzonych wyjątkowych, wspaniałych kostiumach); możliwość wspólnej zabawy i zdjęć.
• FUN ISLAND. Miejsce, w którym dzieci pod opieką animatorów będą bawić się w gry i zabawy inspirowane Angry Birds. Tu również zrobią sobie zdjęcia z bohaterami filmu (duże kolorowe rzeźby Angry Birds) oraz wezmą udział w wyjątkowej PTASIEJ SZKÓŁCE.
• DAJCZADER! Prawdziwy hit spotkań. Specjalna maszyna mierząca… wściekłość. Każdego, kto przekonująco pokaże, jak bardzo jest „angry”, maszyna nagrodzi smakołykami od Cheetos.
• Atrakcje dla najmłodszych:  ANGRY BIRDS WIZAŻ – profesjonalni makijażyści sprawią, że dzieci przemienią się w kolorowe ANGRY BIRDS, ANGRY BIRDS KINO – bajki z serii Angry Birds w naszym mini kinie.

Kalendarz spotkań na Śląsku - ANGRY BIRDS TOUR 2.04-26.06

2.04 Katowice, C.H. 3 Stawy