Idzie wiosna!

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Świętochłowicach żegnają zimę.

Wiosenny gaik

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 8 żegnają zimę.

Zajęcia integracyjne - Podróż w kosmos cz.2

Zajęcia integracyjne grup POZIOMKI i MISIACZKI w PM8 w Świętochłowicach. Majka Jeżowska - Moja Planeta

Zajęcia integracyjne - Podróż w kosmos cz. 1

Zajęcia integracyjne grup POZIOMKI i MISIACZKI w PM8 w Świętochłowicach. Jean Michel Jarre - Oxygene (Synthesizer Greatest Vol.1 by Star Inc.)

The Pink Panther Theme Music

Theme song from the movie "The Pink Panther".

Chemia-Gimnazjum - Ocet + Soda oczyszczona

Chemia-Gimnazjum. Doświadczenie nr 3. Reakcja octu z sodą oczyszczoną.

Miniatura video

Jak zrobić sztuczkę z atramentem? Eksperymenty w domu (proste doświadczenia fizyczne i inne)

Doświadczenia z fizyki i nie tylko!. Eksperyment przedstawiający jak zrobić sztuczkę z atramentem. Inne proste, ciekawe doświadczenia i eksperymenty do wykonania w domu przy użyciu łatwo dostępnych składników na kanale. Co tydzień coś nowego. Subskrybuj 2013 .............. Music: http://www.freestockmusic.com

Miniatura video

Proste eksperymenty naukowe - napięcie powierzchniowe

Co to jest napięcie powierzchniowe? Jak w prosty sposób wytłumaczyć to zjawisko dziecku? To wszystko znajdziesz w tym filmiku. Ponadto prezentujemy proste doświadczenie, które możesz wykonać w swojej kuchni.