WITAMY W PRZEDSZKOLU HAŁABAŁY

Galeria

AKTYWNA ŻABKA- KUKIEŁKA PANI WIOSNY

Ilość zdjęć: 8

Dzisiaj coś dla małego artysty. Propozycja wykonania kukiełki z materiałów,które na pewno każdy ma w domu.Moją kukiełkę wykonałam z drewnianej łyżki, papierowych serwetek,kawałka firanki i kilku wstążek.Do ozdobienia p.Wiosny można wykorzystać gotowe kwiatki,ale ja narysowałam je na kartce, wycięłam i przykleiłam na sukienkę.

pokaż więcej »

AKTYWNA ŻABKA

Ilość zdjęć: 4

W ramach walki z nudą, rozpoczynamy dzisiaj cykl działań AKTYWNA ŻABKA.Zaproponowane działania pomogą dzieciom rozwijać ich kreatywność i pobudzić wyobraźnię. Dzisiaj coś dla małego łasucha.

pokaż więcej »

DZIEŃ KOBIET w grupie "Pszczółki"

Ilość zdjęć: 17

W dniu dzisiejszym, tj. 9 III br., obchodziliśmy w naszej grupie "Dzień Kobiet". Z tej okazji dziewczynki mogły poczuć się jak prawdziwe księżniczki. Na początku każda zaprezentowała się na czerwonym dywanie. Były zagadki, zabawa "Kopciuszek", w których chłopcy również chętnie wzięli udział. Nie zabrakło również zabawy tanecznej i upominków wykonanych przez chłopców. Wszystkiego najlepszego, kobietki!

pokaż więcej »

BOHATER MIESIĄCA w grupie "Pszczółki"

Ilość zdjęć: 1

W minionym miesiącu najgrzeczniejszym przedszkolakiem w naszej grupie okazał się Marcel. Nasz kolega otrzymał już oznakę za wzorowe zachowanie. Ponadto, w bieżącym miesiącu, Marcela czekają specjalne zadania: wybór zabaw kołowych, rola pomocnika podczas nakrywania do stołu i wiele innych. Brawo!

pokaż więcej »

ZAJĘCIA KULINARNE

Ilość zdjęć: 14

Za nami kolejne zajęcia kulinarne. W zeszły piątek (tj. 28.02) przyrządzaliśmy pyszne gofry z masą jabłkową, bitą śmietaną i bananami. Palce lizać!

pokaż więcej »

"Mała pszczółka w świecie literatury" - spotkanie VI

Ilość zdjęć: 3

W dniu 28.02 br. odbyło się kolejne spotkanie czytelnicze z cyklu "Mała pszczółka w świecie literatury". Tym razem odwiedziła nas mama Patryka. Kolejne spotkanie zaplanowane jest na ostatni piątek marca. Serdecznie zapraszamy!

pokaż więcej »

CO NOWEGO U WIEWIÓREK ?

Ilość zdjęć: 49

Zima upływa nam bardzo szybko...W styczniu odpoczywaliśmy na feriach. W lutym bawiliśmy się na balu. Tematyka zajęć: 1.Zabawy na śniegu 2. Zabawy tu i tam 3. Karnawał 4. Dzień kota 5. Zwierzęta egzotyczne

pokaż więcej »

KINO SFERYCZNE - seans u "Pszczółek"

Ilość zdjęć: 9

W dniu 14.02 w przedszkolu odbył się seans kina sferycznego. "Pszczółki" obejrzały bajkę "Patrol Zula" o tematyce ekologicznej. Dzieci dowiedziały się, jak powstawała nasza planeta oraz dlaczego wyrzucanie śmieci w niedozwolone miejsca jest dla niej niebezpieczne.

pokaż więcej »

Zajęcia kulinarne w grupie "Pszczółki"

Ilość zdjęć: 7

W dniu 31.01.2020 odbyły się kolejne zajęcia kulinarne. Tym razem przygotowaliśmy przekąskę z jogurtu naturalnego, płatków kukurydzianych, banana i kakao. Było jak zwykle pysznie!

pokaż więcej »

DZIEŃ BABCI I DZIADKA w grupie "Pszczółki"

Ilość zdjęć: 5

W dniu 6.02 grupa "Pszczółki" gościła w swojej sali babcie i dziadków. Specjalnie dla swoich gości "Pszczółki" wystawiły krótkie przedstawienie, wykonały piosenki i tańce. Każde dziecko przygotowało również upominki dla zaproszonych dziadków.

pokaż więcej »