WITAMY W PRZEDSZKOLU HAŁABAŁY

Galeria

URODZINY KARASNALA HAŁABAŁY

Ilość zdjęć: 41

Dnia 7 listopada 2014 r. w naszym przedszkolu, jak co roku odbyła się uroczystość urodzinowa patrona placówki Krasnala Hałabały. Obecnie obchodził on swoje 114 urodziny! Aby umilić ten dzień Krasnalowi - na tę okazję dzieci przygotowały w domu z rodzicami upominek w postaci wierszyków i rymowanek. Po śniadaniu każda grupa odwiedzała solenizanta i po odśpiewaniu tradycyjnego „100 lat” składała życzenia i wręczała prezenty. Później „Biedronki” zaprosiły wszystkich na jesienne przedstawienie. Po programie artystycznym dzieci i zaproszeni goście przenieśli się na leśną dyskotekę a następnie wspólnie zasiedli do wielkiego ucztowania. Na pięknie wystrojonych i udekorowanych stołach przez grupę Misiaczków i Krasnoludków znalazły się same smakołyki przygotowane przez Słoneczka, Żabki i Jagódki: ciasta i ciasteczka jesienno - owocowe, soki, rozmaite sałatki i ulubiony popcorn. Dzień był bardzo udany, wspaniała zabawa dla wszystkich. Za rok robimy następne urodziny dla naszego Krasnala!

pokaż więcej »

FESTYN RODZINNY "JAK Z BAJKI"

Ilość zdjęć: 21

8 PAŹDZIERNIKA 2014

pokaż więcej »

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Ilość zdjęć: 38

27 WRZEŚNIA 2014

pokaż więcej »

POLICJA W PRZEDSZKOLU

Ilość zdjęć: 21

23 WRZEŚNIA 2014r

pokaż więcej »

Rekord Guinnessa

Ilość zdjęć: 16

Dnia 30 września 2014 roku 56 dzieci z naszego przedszkola wzięło udział w biciu Rekordu Guinnessa w największej liczbie osób myjących zęby w tym samym czasie.

pokaż więcej »

WYCIECZKA DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ

Ilość zdjęć: 49

Dnia 9 czerwca 2014 wszystkie dzieci wraz z opiekunami miały okazję zwiedzić Wioskę Indiańską w Jaworznie. Na miejscu czekało na dzieci wiele atrakcji: zwiedzanie wioski, zabawy z Indianami, oglądanie różnych rekwizytów, gra na instrumentach, malowanie twarzy, budowanie namiotu, strzelanie z łuku. Każdy miał okazję choć trochę poznać kulturę i zwyczaje Indian. Po zjedzeniu kielbasek z indiańskiego ogniska i odpoczynku dzieci wrociły do przedszkola z drobnymi upominkami.

pokaż więcej »

Parada z okazji Święta Miasta

Ilość zdjęć: 10

Świętochłowice, 7 czerwca 2014 r

pokaż więcej »

DZIEŃ GODNOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ

Ilość zdjęć: 7

Dnia 23 maja dzieci niepełnosprawne z grupy Misiaczki wraz z opiekunami uczestniczyły w obchodach Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 10. Przy pięknej, słonecznej pogodzie uczniowie szkoły i zaproszeni goście, w tym nasze przedszkolaki, świetnie bawili się wraz z wujkiem Krissem, oglądali występy kolegów i koleżanek z MDK-u, pokonywali tory przeszkód. Głodni i spragnieni mogli liczyć na pyszną kiełbasę, ciasto, sok.

pokaż więcej »