WITAMY W PRZEDSZKOLU HAŁABAŁY

Galeria

WYCIECZKA DO PALMIARNI W GLIWICACH

Ilość zdjęć: 20

24.05.2018

pokaż więcej »

Biedronki u dentysty 8.05.2018

Ilość zdjęć: 16

We wtorek 8 maja grupa Biedronek odwiedziła gabinet dentystyczny, by zobaczyć jak on wygląda, jakich narzędzi używa Pani doktor. Mieliśmy okazję dowiedzieć się, dlaczego musimy dbać o zęby i kiedy należy odwiedzić gabinet dentysty. Pani doktor w trakcie rozmowy z dziećmi odpowiadała na ich pytania:, „jakich narzędzi i do czego używa dentysta?”; „co robi lekarz, by pacjent czuł się bezpiecznie i zapomniał o bólu?”; „co zrobić, by zostać dentystą? i inne pytania dotyczące tej pracy. Pani doktor zachęciła dzieci do systematycznego odwiedzania gabinetu dentystycznego nawet wtedy, gdy zęby nie bolą i nie stwarzają problemu. Na zakończenie wizyty dzieci w nagrodę za dobre zachowanie otrzymały naklejki „dzielnego pacjenta” i drobną nagrodę. A potem udaliśmy się do parku i odwiedziliśmy plac zabaw, który dzieci bardzo lubią.

pokaż więcej »

Wizyta Poziomek w szkole.

Ilość zdjęć: 21

W dniu dzisiejszym, tj. 16.04.2018 r., grupa Poziomek wybrała się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 1. W szkole ugościli nas uczniowie klasy I. Razem z uczniami klasy pierwszej zdobywaliśmy wiedzę na temat zwierząt hodowlanych. Mieliśmy okazję przymierzyć się do szkolnych ławek i poczuć się jak uczniowie. Razem z uczniami uczyliśmy się i dobrze się bawiliśmy. Na koniec dostaliśmy słodki poczęstunek.

pokaż więcej »

Teatrzyk - Czerwony Kapturek

Ilość zdjęć: 14

6.04.2018

pokaż więcej »

Zajęcia otwarte w SP1

Ilość zdjęć: 27

W dniu dzisiejszym, tj. 11.04.2018 r., grupa Krasnoludków wybrała się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 1 na zajęcia otwarte. W szkole gościli nas uczniowie klasy II. Razem z naszymi starszymi kolegami uczestniczyliśmy w lekcji. Mieliśmy okazję poczuć się jak prawdziwi uczniowie! Wspólnie się uczyliśmy i bawiliśmy. Uczniowie klasy II pomogli nam też wykonać ciekawe prace plastyczne.

pokaż więcej »

Zima u Misiaczków

Ilość zdjęć: 12

W czasie zimy dzieci z grupy Misiaczków spotkały się z Mikołajem, przygotowywały do Świąt oraz wzięły udział w balu karnawałowym. W grudniu pożegnaliśmy panią Kasię, która przeprowadziła się w inne miejsce.

pokaż więcej »

KOLOROWY TYDZIEŃ I POWITANIE WIOSNY 2018R

Ilość zdjęć: 70

19-23 MARCA 2018

pokaż więcej »