WITAMY W PRZEDSZKOLU HAŁABAŁY

Galeria

BOHATER MIESIĄCA w grupie "Pszczółki"

Ilość zdjęć: 1

BOHATER MIESIĄCA to taki przedszkolak, który zna i przestrzega zasad KONTRAKTU GRUPOWEGO. W listopadzie najgrzeczniejszym przedszkolakiem w grupie "Pszczółki" była Maja. W nagrodę nasza koleżanka otrzymała odznakę GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA. Ponadto, Maja, jako BOHATERKA MIESIĄCA, pełni bardzo ważną rolę - pomocnika nauczyciela: rozdaje sztućce podczas posiłków, wybiera zabawy kołowe dla grupy, ustawia się w pierwszej parze. Gratulujemy Mai wzorowego zachowania w minionym miesiącu! Kto zostanie BOHATEREM MIESIĄCA w grudniu? Zobaczymy!

pokaż więcej »

"Mała pszczółka w świecie literatury" - spotkanie III

Ilość zdjęć: 4

Ostatni piątek miesiąca u "Pszczółek" oznacza kolejne spotkanie z cyklu "Mała pszczółka w świecie literatury". Tym razem odwiedziła nas mama Kacperka. W minionym tygodniu tematyka zajęć dotyczyła zabawek. Nasz gość przeczytał nam opowiadanie "O Piotrusiu, który nie szanował zabawek". Przypomnieliśmy sobie, że o zabawki w przedszkolu, jak i w domu trzeba dbać i odpowiednio je sprzątać po skończonej zabawie. Mamie Kacpra dziękujemy za piękne czytanie. Czekamy na kolejnych gości w grudniu!

pokaż więcej »

PRACOWITY PAŹDZIERNIK U WIEWIÓREK

Ilość zdjęć: 48

Październik upłynął nam pod następującymi hasłami: 1.Jesień w ogrodzie, 2.Kolory wokół nas, 3.Co zwierzęta robią jesienią, 4.Wiem co jem i dlatego jestem zdrowy, 5.Dzień i noc W tym miesiącu odwiedzili nas strażacy podczas próbnego alarmu przeciwpożarowego. Miało miejsce także uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Kacperek został prawdziwym przedszkolakiem:) Oczywiście każdy dzień to przede wszystkim zajęcia i terapia, ale był czas na zabawę i spacery, kiedy pogoda nam sprzyjała.

pokaż więcej »

"Mała pszczółka w świecie literatury" - spotkanie II

Ilość zdjęć: 5

Za nami II spotkanie z cyklu "Mała pszczółka w świecie literatury". Tym razem naszym gościem była mama Julki. Wysłuchaliśmy opowiadania I. Salach pt. "Przygoda na ulicy". Wiemy, że nie wolno bawić się w pobliżu ulicy. Nie możemy się doczekać następnego spotkania! Ciekawe, kto tym razem nas odwiedzi.

pokaż więcej »

"Pszczółki" w ruchu drogowym

Ilość zdjęć: 7

W bieżącym tygodniu poznajemy wiadomości dotyczące bezpieczeństwa na drodze. Dzisiaj, tj. 21.10.19, utrwaliliśmy sobie wiedzę na temat poruszania się pieszych na ulicy. Mieliśmy okazję wykorzystać swoją wiedzę w praktyce podczas spaceru w okolice przedszkola. Teraz już wszystkie "Pszczółki" wiedzą jak należy się zachowywać na drodze i potrafią bezpiecznie przechodzić przez ulicę.

pokaż więcej »

Zbiórka opakowań po kleju AMOS

Ilość zdjęć: 1

WSPÓLNIE DLA ŚRODOWISKA Zapraszamy do udziału w zbiórce tubek po kleju AMOS. Prosimy o przynoszenie pustych opakowań po kleju w sztyfcie firmy AMOS (zielone opakowanie z żółtą zakrętką). Po uzbieraniu 120 opakowań przedszkole otrzyma 30 nowych tubek kleju potrzebnego podczas codziennych zajęć. Dzięki powtórnemu wykorzystaniu opakowań wspieramy środowisko. Bądźmy EKO - zbierajmy opakowania po kleju!

pokaż więcej »

WRZESIEŃ U WIEWIÓRECZEK

Ilość zdjęć: 25

PLAN PRACY W GRUPIE NA MIESIĄC WRZESIEŃ 1. Powrót do przedszkola, utrwalanie imion dzieci, pań, adaptacja nowych dzieci w grupie 2. Szukanie oznak jesieni w parku, lesie, w sadzie. Wiewiórki bardzo intensywnie spędzały wrzesień. Był czas na zabawę, terapię, spacery. W tym miesiącu swoje 6 urodziny obchodziła Zuzia :)

pokaż więcej »

"Mała pszczółka w świecie literatury" - spotkanie I

Ilość zdjęć: 5

W dzisiejszym dniu (tj. 27.09.2019 r.) odbyło się I spotkanie z cyklu "Mała pszczółka w świecie literatury". Odwiedziła nas mama naszej koleżanki - Lenki i przeczytała nam opowiadanie pt. "Krasnal Hałabała i wyprawa do lasu" z książeczki "Nowe przygody Krasnala Hałabały". Dzięki wysłuchanemu opowiadaniu mogliśmy utrwalić sobie wiadomości na temat jesieni. Wszyscy z zachwytem grzecznie słuchaliśmy, a następnie zaprezentowaliśmy naszemu gościowi jesienną piosenkę. W podziękowaniu za piękne czytanie p. Klaudia otrzymała od nas dyplom oraz pamiątkową pszczółkę wykonaną przez dzieci. Chętnych rodziców i dziadków zapraszamy w kolejnym miesiącu. Do zobaczenia

pokaż więcej »