Przedszkole Miejskie Nr 8 Krasnala Hałabały w Świętochłowicach
WITAMY W PRZEDSZKOLU HAŁABAŁY

Galeria

WIEM, CO JEM!

Ilość zdjęć: 14

Miniony tydzień upłynął POZIOMKOM pod znakiem zdrowych nawyków żywieniowych. Dzieci utrwaliły wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania poprzez różnorodne formy aktywności, m.in.: * rozmowę z kucharzem - poznanie zawodu kucharza i zapoznanie się ze zdrowym jadłospisem; * spotkanie z intendentką - zdobycie istotnych informacji n.t. zdrowej żywności; * przeprowadzenie doświadczenia na temat "Skąd się biorą zdrowe tłuszcze?"; * rozbudzanie zmysłu smaku - kosztowanie różnych warzyw i owoców; * stworzenie własnej piramidy żywienia, itd. :) "I POZIOMKI WIEDZĄ TEŻ, ŻE NALEŻY ZDROWO JEŚĆ!"

pokaż więcej »

POZNAJEMY ZAWODY

Ilość zdjęć: 8

W minionym tygodniu, grupa POZIOMKI poznawała różne zawody, jakie mogą wykonywać dorośli. Dzieci poznały m.in. zawód fryzjera, budowlańca i ogrodnika. Każda POZIOMKA mogła również spróbować swoich sił w każdym z zawodów: * zbadać/pooglądać narzędzia, jakimi posługuje się fryzjer; * odwiedzić stworzony przez siebie salon fryzjerski, w którym (tak jak za każdą usługę) należało zapłacić... fasolkami; * spróbować swoich sił w budowaniu domów z klocków i figur geometrycznych; * a także stworzyć swój własny ogródek! To był bardzo pracowity tydzień! :)

pokaż więcej »

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE POZIOMKI

Ilość zdjęć: 9

29 stycznia 2016 r. grupa POZIOMKI obchodziła święto Babci i Dziadka. Dzieci przedstawiły krótki program artystyczny (wierszyki, śpiewy i tańce) a następnie, wraz z dziadkami, wzięły udział w zabawach tanecznych. Muzyczny pociąg zabrał nas m.in. na wycieczkę do Francji i gorącej Hiszpanii. Wszyscy cudownie się bawili!

pokaż więcej »

BAL PRZEBIERAŃCÓW 2016

Ilość zdjęć: 36

21 stycznia 2016

pokaż więcej »

WIGILIA W PRZEDSZKOLU

Ilość zdjęć: 68

22.12.2016 Przestawienie Jasełek Wspólne kolędowanie Dzielenie się opłatkiem i życzenia Obiad wigilijny

pokaż więcej »

WYCIECZKA DO IZBY REGIONALNEJ W SP NR 1

Ilość zdjęć: 18

Grupy SŁONECZKA i POZIOMKI zwiedziły salę regionalną w Szkole Podstawowej nr 1 w Świętochłowicach. Jakież było zdziwienie dzieci, kiedy dowiedziały się, że tarka służyła do prania, żelazko było strasznie ciężkie, a w domach nie było ubikacji! Dziękujemy p. Basi za oprowadzenie po izbie i przedstawienie wielu ciekawostek z naszego regionu!

pokaż więcej »

MIKOŁAJ U POZIOMEK

Ilość zdjęć: 14

7 grudnia odwiedził nas św. Mikołaj :)

pokaż więcej »

MIKOŁAJKI 2015

Ilość zdjęć: 41

Przedstawienie mikołajkowe w wykonaniu grupy SŁONECZKA i rozdanie prezentów przez św. Mikołaja.

pokaż więcej »

BARBÓRKA 2015

Ilość zdjęć: 31

4 grudnia obchodziliśmy Barbórkę w naszym przedszkolu.

pokaż więcej »