WITAMY W PRZEDSZKOLU HAŁABAŁY

Galeria

Dzień Edukacji Narodowej

Ilość zdjęć: 15

Dziękujemy wszystkim za złożone życzenia i wszystkie dowody sympatii i uznania dla naszej pracy. Szczególne podziękowania dla grupy Biedroneczki za piękny program z okazji święta, składający się z wierszy, piosenek, tańców i profesjonalnego koncertu. Z powodu awarii zdjęcia są z kolejnego dnia :(

pokaż więcej »

MISIACZKI WRZESIEŃ

Ilość zdjęć: 34

Wrzesień był wyjątkowo ciepły i słoneczny. Misiaczki, oprócz codziennych zajęć dydaktycznych oraz różnorodnych terapii, miały okazję wychodzić na spacery do ogrodu przedszkolnego i pobliskiego parku oraz korzystać z placu zabaw. Wybrały się także do Szkoły Podstawowej Nr 10, gdzie powitały jesień podczas corocznej jesiennej wystawy przygotowanej przez panią Grażynę.

pokaż więcej »

5-LATKI W BIBLIOTECE

Ilość zdjęć: 8

Dzieci z grup POZIOMKI i KRASNOLUDKI odwiedziły bibliotekę miejską.

pokaż więcej »

SPOTKANIE Z POLICJANTEM 2016

Ilość zdjęć: 6

Przedstawiamy zdjęcia ze spotkania z policjantami Komendy Miejskiej w Świętochłowicach.

pokaż więcej »

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2016

Ilość zdjęć: 49

W poniedziałek 03.10.2016r dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w uroczystym PASOWANIU NA PRZEDSZKOLAKA. Uroczystość przygotowały dzieci z grupy ŻABKI, 3-4 latki najmłodsza grupa w naszym przedszkolu. Pani wicedyrektor, Rachela Stoińska przywitała uroczyście wszystkie dzieci, szczególnie maluchy , które pierwszy raz występowały przed publicznością. W pasowaniu wzięły udział wszystkie dzieci nowo przyjęte . Maluchy zaprezentowały przygotowane wiersze , piosenki i tańce , które z wielkim zaangażowaniem ćwiczyły podczas wielu prób. Po części artystycznej dzieci złożyły przysięgę a pani Rachela pasowała przedszkolaków wręczając im okolicznościowy medal .

pokaż więcej »

KRASNOLUDKI I DROGOWE ZNAKI

Ilość zdjęć: 6

DZIECI Z GRUPY KRASNOLUDKI ZWIEDZIŁY OKOLICĘ W CELU LEPSZEGO POZNANIA I UTRWALENIA INFORMACJI NA TEMAT ZNAKÓW DROGOWYCH.

pokaż więcej »

Fabryka Wiedzy

Ilość zdjęć: 50

pokaż więcej »

Piaśniki nasze miejsce na ziemi

Ilość zdjęć: 16

Sówki poznawały uroki naszej dzielnicy; gdzie jest wiele ciekawych miejsc i można się wspaniale bawić. :)

pokaż więcej »