WITAMY W PRZEDSZKOLU HAŁABAŁY

Galeria

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2016

Ilość zdjęć: 49

W poniedziałek 03.10.2016r dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w uroczystym PASOWANIU NA PRZEDSZKOLAKA. Uroczystość przygotowały dzieci z grupy ŻABKI, 3-4 latki najmłodsza grupa w naszym przedszkolu. Pani wicedyrektor, Rachela Stoińska przywitała uroczyście wszystkie dzieci, szczególnie maluchy , które pierwszy raz występowały przed publicznością. W pasowaniu wzięły udział wszystkie dzieci nowo przyjęte . Maluchy zaprezentowały przygotowane wiersze , piosenki i tańce , które z wielkim zaangażowaniem ćwiczyły podczas wielu prób. Po części artystycznej dzieci złożyły przysięgę a pani Rachela pasowała przedszkolaków wręczając im okolicznościowy medal .

pokaż więcej »

KRASNOLUDKI I DROGOWE ZNAKI

Ilość zdjęć: 6

DZIECI Z GRUPY KRASNOLUDKI ZWIEDZIŁY OKOLICĘ W CELU LEPSZEGO POZNANIA I UTRWALENIA INFORMACJI NA TEMAT ZNAKÓW DROGOWYCH.

pokaż więcej »

Fabryka Wiedzy

Ilość zdjęć: 50

pokaż więcej »

Piaśniki nasze miejsce na ziemi

Ilość zdjęć: 16

Sówki poznawały uroki naszej dzielnicy; gdzie jest wiele ciekawych miejsc i można się wspaniale bawić. :)

pokaż więcej »

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

Ilość zdjęć: 17

15 września KRASNOLUDKI wzięły udział w międzynarodowym DNIU KROPKI.

pokaż więcej »

WYCIECZKA 21.04.2016

Ilość zdjęć: 39

Dnia 21 kwietnia byliśmy na wycieczce w miejscowosci Stanica w ośrodku o nazwie Dzidzi Wioska. Dzieci miały okazję poznać ciekawostki z życia pszczół, etapy produkcji miodu i wygląd ula. Dowiedziały się ciekawych rzeczy o pracy pszczelarza, o dobroczynnych właściwościach miodu, którym zostały poczęstowane. Na pamiątkę pobytu w Dzidzi Wiosce, dzieci zrobiły sobie własną przypinke. Na miejscu znajdował się równiez dobrze wyposażony plac zabaw, na którym dzieci z wielką radością się bawiły. Wycieczka była udana a dzieci zadowolone.

pokaż więcej »

BIEDRONKI BAWIĄ SIĘ I ZWIEDZAJĄ SCHRON

Ilość zdjęć: 16

Kilka zdjęć naszej grupy.

pokaż więcej »

WIEM, CO JEM!

Ilość zdjęć: 14

Miniony tydzień upłynął POZIOMKOM pod znakiem zdrowych nawyków żywieniowych. Dzieci utrwaliły wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania poprzez różnorodne formy aktywności, m.in.: * rozmowę z kucharzem - poznanie zawodu kucharza i zapoznanie się ze zdrowym jadłospisem; * spotkanie z intendentką - zdobycie istotnych informacji n.t. zdrowej żywności; * przeprowadzenie doświadczenia na temat "Skąd się biorą zdrowe tłuszcze?"; * rozbudzanie zmysłu smaku - kosztowanie różnych warzyw i owoców; * stworzenie własnej piramidy żywienia, itd. :) "I POZIOMKI WIEDZĄ TEŻ, ŻE NALEŻY ZDROWO JEŚĆ!"

pokaż więcej »