Przedszkole Miejskie Nr 8 Krasnala Hałabały w Świętochłowicach
WITAMY W PRZEDSZKOLU HAŁABAŁY

Galeria

KATARZYNKI - WIECZÓR WRÓŻB 2015

Ilość zdjęć: 33

25 listopada 2015 r. - wieczór wróżb, impreza przedszkolna dla dzieci i ich rodziców.

pokaż więcej »

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 2015

Ilość zdjęć: 17

Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu.

pokaż więcej »

TEATRZYK "O NIEZBYT PORZĄDNYM MISIU" 2015

Ilość zdjęć: 24

Przedstawienie w wykonaniu grupy teatralnej AR-TE.

pokaż więcej »

Aquafresh u Krasnoludków

Ilość zdjęć: 16

KOCHANI RODZICE w połowie października dzieci z grupy KRASNOLUDKI realizowały ogólnopolski program Akademia Aquafresh i zaczeły codziennie czyścić ząbki w naszym przedszkolu. Zabawy i zajęcia z wesołymi i sympatycznymi bohaterami Akademii zapadły dzieciom w pamięci i z wielkim zaangażowaniem i radością czyszczą po posiłku przedszkolnym swoje ząbki

pokaż więcej »

PROGRAM "AKADEMIA AQUAFRESH" W GRUPIE POZIOMKI

Ilość zdjęć: 18

W październiku, przez 2 tygodnie, dzieci z grupy POZIOMKI poznawały tajemnice dotyczące szeroko rozumianego zdrowia i higieny jamy ustnej przy pomocy programu "Akademia Aquafresh". Dzieci dowiedziały się m.in. czym jest próchnica i jak ją leczyć, kim jest dentysta/stomatolog, jak prawidłowo szczotkować zęby i jak dbać o własne zdrowie. Wspólnie ćwiczyliśmy mycie zębów, zrobiliśmy witaminową bombę, a na koniec przygotowaliśmy pracę na konkurs! Sprawdźcie sami! :)

pokaż więcej »

BIEDRONKI I STRAŻACY

Ilość zdjęć: 6

PODCZAS PRÓBNEGO ALARMU PRZECIWPOŻAROWEGO DZIECI MOGŁY ZOBACZYĆ WÓZ STRAŻACKI I OCZYWIŚCIE STRAŻAKÓW

pokaż więcej »

INSPEKTORAT RUCHU DROGOWEGO

Ilość zdjęć: 53

Dnia 16 października nasze przedszkole odwiedzili Inspektorzy Ruchu Drogowego. Zaproszeni goście przeprowadzili ciekawe interaktywne zajęcia dla starszych dzieci dotyczące bezpiecznego zachowania się na drodze i przepisów ruchu drogowego. Umundurowani inspektorzy opowiadali o swojej pracy i odpowiedzieli na pytania małych ciekawskich. Każdy zainteresowany mógł porozmawiać z inspektorami, zapoznać się ze specyfiką ich pracy, obejrzeć sprzęt używany przez ITD a przede wszystkim dowiedzieć się, co robić, a czego unikać na drodze i w jej pobliżu, aby nie być narażonym na niebezpieczeństwo. Przy okazji akcji inspektorzy rozdali przedszkolakom odblaskowe przedmioty, które mimo swoich niewielkich rozmiarów, mają wielokrotnie nieocenione znaczenie dla bezpieczeństwa dzieci.

pokaż więcej »

POZIOMKOWA JESIEŃ

Ilość zdjęć: 24

Naszą salę odwiedziła prawdziwa jesień! Wspólnie przygotowaliśmy kącik jesienny, w którym uwielbiamy się bawić, zresztą sprawdźcie sami! :)

pokaż więcej »

ZDJĘCIA Z FESTYNU "WITAMY U HAŁABAŁY"

Ilość zdjęć: 104

1 października w naszym przedszkolu odbył się festyn rodzinny pt. "Witamy u Hałabały", na którym to nowo przybyłe dzieci zostały oficjalnie przyjęte w nasze hałabałkowe szeregi.

pokaż więcej »