WITAMY W PRZEDSZKOLU HAŁABAŁY

Galeria

WYCIECZKA 21.04.2016

Ilość zdjęć: 39

Dnia 21 kwietnia byliśmy na wycieczce w miejscowosci Stanica w ośrodku o nazwie Dzidzi Wioska. Dzieci miały okazję poznać ciekawostki z życia pszczół, etapy produkcji miodu i wygląd ula. Dowiedziały się ciekawych rzeczy o pracy pszczelarza, o dobroczynnych właściwościach miodu, którym zostały poczęstowane. Na pamiątkę pobytu w Dzidzi Wiosce, dzieci zrobiły sobie własną przypinke. Na miejscu znajdował się równiez dobrze wyposażony plac zabaw, na którym dzieci z wielką radością się bawiły. Wycieczka była udana a dzieci zadowolone.

pokaż więcej »

BIEDRONKI BAWIĄ SIĘ I ZWIEDZAJĄ SCHRON

Ilość zdjęć: 16

Kilka zdjęć naszej grupy.

pokaż więcej »

WIEM, CO JEM!

Ilość zdjęć: 14

Miniony tydzień upłynął POZIOMKOM pod znakiem zdrowych nawyków żywieniowych. Dzieci utrwaliły wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania poprzez różnorodne formy aktywności, m.in.: * rozmowę z kucharzem - poznanie zawodu kucharza i zapoznanie się ze zdrowym jadłospisem; * spotkanie z intendentką - zdobycie istotnych informacji n.t. zdrowej żywności; * przeprowadzenie doświadczenia na temat "Skąd się biorą zdrowe tłuszcze?"; * rozbudzanie zmysłu smaku - kosztowanie różnych warzyw i owoców; * stworzenie własnej piramidy żywienia, itd. :) "I POZIOMKI WIEDZĄ TEŻ, ŻE NALEŻY ZDROWO JEŚĆ!"

pokaż więcej »

POZNAJEMY ZAWODY

Ilość zdjęć: 8

W minionym tygodniu, grupa POZIOMKI poznawała różne zawody, jakie mogą wykonywać dorośli. Dzieci poznały m.in. zawód fryzjera, budowlańca i ogrodnika. Każda POZIOMKA mogła również spróbować swoich sił w każdym z zawodów: * zbadać/pooglądać narzędzia, jakimi posługuje się fryzjer; * odwiedzić stworzony przez siebie salon fryzjerski, w którym (tak jak za każdą usługę) należało zapłacić... fasolkami; * spróbować swoich sił w budowaniu domów z klocków i figur geometrycznych; * a także stworzyć swój własny ogródek! To był bardzo pracowity tydzień! :)

pokaż więcej »

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE POZIOMKI

Ilość zdjęć: 9

29 stycznia 2016 r. grupa POZIOMKI obchodziła święto Babci i Dziadka. Dzieci przedstawiły krótki program artystyczny (wierszyki, śpiewy i tańce) a następnie, wraz z dziadkami, wzięły udział w zabawach tanecznych. Muzyczny pociąg zabrał nas m.in. na wycieczkę do Francji i gorącej Hiszpanii. Wszyscy cudownie się bawili!

pokaż więcej »

BAL PRZEBIERAŃCÓW 2016

Ilość zdjęć: 36

21 stycznia 2016

pokaż więcej »

WIGILIA W PRZEDSZKOLU

Ilość zdjęć: 68

22.12.2016 Przestawienie Jasełek Wspólne kolędowanie Dzielenie się opłatkiem i życzenia Obiad wigilijny

pokaż więcej »