Przedszkole Miejskie Nr 8 Krasnala Hałabały w Świętochłowicach
WITAMY W PRZEDSZKOLU HAŁABAŁY

Galeria

AUDYCJA MUZYCZNA 2015

Ilość zdjęć: 35

7 października mieliśmy niezwykłą okazję uczestniczyć w audycji muzycznej, którą wykonali dla nas Panowie Grzegorz Czuchaj (saksofony) i Paweł Stawarz (wibrafon elektroniczny).

pokaż więcej »

SPOTKANIE Z POLICJANTEM I TEATRZYK 2015

Ilość zdjęć: 45

W piątek, 25 września, wszystkie grupy udały się na występ i spotkanie z policjantem, które zorganizowała grupa SŁONECZKA. Natomiast po obiedzie odwiedził nas teatrzyk z przedstawieniem "Kalejdoskop zagrożeń".

pokaż więcej »

URODZINY KEVINKA

Ilość zdjęć: 3

24 września Kevinek obchodził swoje 5 urodziny. Kevinkowi życzymy dużo zdrówka i samych słonecznych dni !!!

pokaż więcej »

MISIACZKI WITAJĄ JESIEŃ

Ilość zdjęć: 17

Jesień przywitaliśmy razem z dziećmi i ich nauczycielkami w SP 10. Wąchaliśmy jesienne kwiaty, oglądaliśmy warzywa i owoce, nasiona. Samodzielnie wykonaliśmy surówkę z warzyw i owoców, którą potem zjedliśmy. Była bardzo smaczna!!! Dziękujemy Paniom Grażynie i Małgosi za zaproszenie :)

pokaż więcej »

BEZPIECZNE 4-latki

Ilość zdjęć: 46

W ramach tematyki tygodniowej pod hasłem: Chcemy być bezpieczni, dzieci z grupy POZIOMKI i KRASNOLUDKI ćwiczyły wspólnie zdobytą na zajęciach wiedzę.

pokaż więcej »

MISIACZKI W ZOO

Ilość zdjęć: 21

pokaż więcej »

Z wizytą u Bolka i Lolka cz 2

Ilość zdjęć: 14

część druga zdjęć

pokaż więcej »

Czerwiec u Misiaczków

Ilość zdjęć: 26

Kilka zdjęć z ostatniego miesiąca w bieżącym roku szkolnym.

pokaż więcej »

PARADA NA ŚWIĘTO MIASTA

Ilość zdjęć: 40

6 CZERWCA 2015

pokaż więcej »

DZIEŃ GODNOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ

Ilość zdjęć: 13

Dnia 12 czerwca dzieci niepełnosprawne wzięły udział w organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 10 Dniu Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Został on ustanowiony w 1999 roku przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Celem tego dnia jest uświadomienie społeczeństwu różnorodności i pokazanie możliwości osób z tymrodzajem niepełnosprawności, a takżezwrócenie uwagi na bariery edukacyjne, zawodowe, komunikacyjne, zawodowe, kulturalne, które uniemożliwiają im prowadzenie normalnego życia. Dzień Godności przypada na 5 maja, który został wybrany nieprzypadkowo, gdyż w Europie obchodzony jest wtedy Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.

pokaż więcej »