WITAMY W PRZEDSZKOLU HAŁABAŁY

Galeria

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2018

Ilość zdjęć: 46

22.października dzieci nowoprzyjęte we wrześniu, po zaprezentowaniu umiejętności zostały pasowane na przedszkolaka i wstąpiły do grona przyjaciół Krasnala Hałabały

pokaż więcej »

ZAJĘCIA Z DOGOTERAPII

Ilość zdjęć: 46

19 października odbyły się we wszystkich grupach zajęcia dodatkowe z dogoterapii. Dzieci uczyły się właściwych i bezpiecznych zachowań w kontaktach ze zwierzętami oraz odczytywania ich sygnałów.

pokaż więcej »

WYCIECZKA DO PALMIARNI W GLIWICACH

Ilość zdjęć: 20

24.05.2018

pokaż więcej »

Biedronki u dentysty 8.05.2018

Ilość zdjęć: 16

We wtorek 8 maja grupa Biedronek odwiedziła gabinet dentystyczny, by zobaczyć jak on wygląda, jakich narzędzi używa Pani doktor. Mieliśmy okazję dowiedzieć się, dlaczego musimy dbać o zęby i kiedy należy odwiedzić gabinet dentysty. Pani doktor w trakcie rozmowy z dziećmi odpowiadała na ich pytania:, „jakich narzędzi i do czego używa dentysta?”; „co robi lekarz, by pacjent czuł się bezpiecznie i zapomniał o bólu?”; „co zrobić, by zostać dentystą? i inne pytania dotyczące tej pracy. Pani doktor zachęciła dzieci do systematycznego odwiedzania gabinetu dentystycznego nawet wtedy, gdy zęby nie bolą i nie stwarzają problemu. Na zakończenie wizyty dzieci w nagrodę za dobre zachowanie otrzymały naklejki „dzielnego pacjenta” i drobną nagrodę. A potem udaliśmy się do parku i odwiedziliśmy plac zabaw, który dzieci bardzo lubią.

pokaż więcej »

Wizyta Poziomek w szkole.

Ilość zdjęć: 21

W dniu dzisiejszym, tj. 16.04.2018 r., grupa Poziomek wybrała się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 1. W szkole ugościli nas uczniowie klasy I. Razem z uczniami klasy pierwszej zdobywaliśmy wiedzę na temat zwierząt hodowlanych. Mieliśmy okazję przymierzyć się do szkolnych ławek i poczuć się jak uczniowie. Razem z uczniami uczyliśmy się i dobrze się bawiliśmy. Na koniec dostaliśmy słodki poczęstunek.

pokaż więcej »

Teatrzyk - Czerwony Kapturek

Ilość zdjęć: 14

6.04.2018

pokaż więcej »