Grupa KRASNOLUDKI

Jakie to maluchy,wesołe, brodate,
które ciężko pracują i zimą i latem?

To KRASNALE, każdy wie,
u nas pilnie uczą się!

Bo za rok je szkoła czeka,
a tam - wiedza jest jak... rzeka,
długo ciągnie się i snuje,
lecz KRASNALOM to pasuje!

Mądre są to 6-latki
i zamienią swe zabawki
na książeczki, gumki, pióro,
bo nauka przecież górą! :)

26 listopada 2017 15:28 | Aktualności

URODZINY MARCHEWKI

Dnia 23 listopada odbyła się impreza przedszkolna URODZINY MARCHEWKI, w której wzięły udział dzieci wraz z Rodzicami. W programie imprezy pojawiły się m.in. takie atrakcje jak:  warsztaty kulinarne - robienie soku z marchewki, zabawy przy muzyce, czy warzywne zagadki i eksperymenty. Na rodziców czekała zaś KAWIARENKA,  a w niej pyszne ciasta i sałatki przygotowane przez przedszkolny personel. Ponadto, czekający na swoje pociechy Rodzice, wzięli udział w przygotowanych specjalnie dla nich zabawach. Dochód z imprezy zapoczątkował zbiórkę środków na zakup interaktywnego sprzętu do naszego przedszkola.
Impreza była przednia, co widać po uśmiechniętych buziach zarówno dzieci, jak i rodziców! Sprawdźcie to w naszej galerii!

Zdjęcia: