Grupa MISIACZKI

Rok szkolny 2017/18 rozpoczęty !!!
W nowym roku szkolnym u Misiaczków zmiany !!! Wiktoria i Kamil rozpoczęli naukę w szkole, a wśród nas powitaliśmy nowego kolegę Adrianka. W listopadzie dołączył do nas Kacper.
Opiekują się nami: pani Kasia (wychowawczyni), pani Kasia (rehabilitantka), pani Wiesia (pomoc) i pani Edyta (woźna oddziałowa).
Od lutego pracuje z nami pani Wiola, która zastąpiła panią Kasię. Pani Kasi życzymy wielu sukcesów w nowym miejscu zamieszkania.

14 stycznia 2016 16:44 | Aktualności

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE GRUP POZIOMKI I MISIACZKI W SALI DOŚWIADCZANIA ŚWIATA

14 stycznia 2016 r. dzieci z grupy POZIOMKI miały okazję wziąć udział w zajęciach integracyjnych przygotowanych przez wychowawczynie grupy MISIACZKI. Dzieci zostały zabrane w podróż w kosmiczną przestrzeń zrobioną przez siebie rakietą. Na zajęciu miały też okazję poznać różne planety, rozwiązać kosmiczne zagadki, czy też przejść się specjalnym kosmicznym tunelem! Niestety, wszystko co cudowne szybko się kończy i wróciliśmy na naszą Ziemię. Na szczęście i tu znalazło się wiele atrakcji m.in. wspaniały film o życiu na Ziemi.

Bardzo dziękujemy za te wspaniałe i kształcące zajęcia! Dzieci były zachwycone i szczęśliwe!

Zdjęcia: