Grupa MISIACZKI

Rok szkolny 2017/18 rozpoczęty !!!
W nowym roku szkolnym u Misiaczków zmiany !!! Wiktoria i Kamil rozpoczęli naukę w szkole, a wśród nas powitaliśmy nowego kolegę Adrianka. W listopadzie dołączył do nas Kacper.
Opiekują się nami: pani Kasia (wychowawczyni), pani Kasia (rehabilitantka), pani Wiesia (pomoc) i pani Edyta (woźna oddziałowa).
Od lutego pracuje z nami pani Wiola, która zastąpiła panią Kasię. Pani Kasi życzymy wielu sukcesów w nowym miejscu zamieszkania.

14 października 2017 18:28 | Aktualności

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017

13 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji grupa "ŻABKI" przygotowała dla wszystkich dzieci i kadry pracowniczej występ o tematyce związanej z obchodzonym świętem oraz jesienią. Nie jednym z nas łezka zakręciła się w oku, kiedy dzieci recytowały wspaniałe wiersze. Dziękujemy wychowawczyni grupy za zaangażowanie w przygotowanie grupy, no i "ŻABKOM" za świetny występ!

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017