Grupa MISIACZKI

Rok szkolny 2017/18 rozpoczęty !!!
W nowym roku szkolnym u Misiaczków zmiany !!! Wiktoria i Kamil rozpoczęli naukę w szkole, a wśród nas powitaliśmy nowego kolegę Adrianka. W listopadzie dołączył do nas Kacper.
Opiekują się nami: pani Kasia (wychowawczyni), pani Kasia (rehabilitantka), pani Wiesia (pomoc) i pani Edyta (woźna oddziałowa).
Od lutego pracuje z nami pani Wiola, która zastąpiła panią Kasię. Pani Kasi życzymy wielu sukcesów w nowym miejscu zamieszkania.

30 października 2017 14:55 | Aktualności

UWAGA KONKURS !!!

UWAGA KONKURS!

Nasze przedszkole od 2011 roku należy do "Klubu Przedszkoli Krasnala Hałabały". Tegoroczny projekt klubu zakłada wydanie pozycji książkowej zawierającej OPOWIEŚCI RÓŻNEJ TREŚCI, ilustrowane pracami plastycznymi dzieci. A że urodziny naszego patrona już niebawem, ogłaszamy konkurs!

Opiszcie nową przygodę naszego Krasnalka. Opowieści należy przekazać wychowawcy do dnia 15 listopada. Następnie, jury wybierze 3 najlepsze opowiadania, do których dzieci wykonają ilustracje. Pamiętajcie, że praca powinna zawierać autorski tekst! Wszelkie plagiaty nie będą brane pod uwagę ;)

Planowany termin wydania książki to czerwiec 2018.

Do dzieła Kochani! Życzymy powodzenia 🤞i dużej wodzy fantazji przy tworzeniu nowych opowiadań!