Grupa MISIACZKI

Rok szkolny 2017/18 rozpoczęty !!!
W nowym roku szkolnym u Misiaczków zmiany !!! Wiktoria i Kamil rozpoczęli naukę w szkole, a wśród nas powitaliśmy nowego kolegę Adrianka. W listopadzie dołączył do nas Kacper.
Opiekują się nami: pani Kasia (wychowawczyni), pani Kasia (rehabilitantka), pani Wiesia (pomoc) i pani Edyta (woźna oddziałowa).
Od lutego pracuje z nami pani Wiola, która zastąpiła panią Kasię. Pani Kasi życzymy wielu sukcesów w nowym miejscu zamieszkania.

16 listopada 2017 10:00 | Aktualności

JESIENNE PRZEDSTAWIENIE

Każdego roku, w listopadzie, nasz patron - Krasnal Hałabała, obchodzi swoje święto. Tym razem postanowiliśmy przygotować małą niespodziankę dla naszych wychowanków.
16 listopada dzieci miały okazję wziąć udział w przedstawieniu pt. "Jesienne przygody Krasnala Hałabały" w wykonaniu personelu przedszkola. Było to przedstawienie interaktywne, w którym dzieci brały czynny udział. Po przedstawieniu Wasze pociechy wzięły udział w zabawach tanecznych, a na koniec udały się do swoich sal na smaczny poczęstunek.

Zobaczcie te uśmiechnięte buzie! To dopiero była zabawa!

JESIENNE PRZYGODY KRASNALA HAŁABAŁY