Grupa MISIACZKI

Rok szkolny 2017/18 rozpoczęty !!!
W nowym roku szkolnym u Misiaczków zmiany !!! Wiktoria i Kamil rozpoczęli naukę w szkole, a wśród nas powitaliśmy nowego kolegę Adrianka. W listopadzie dołączył do nas Kacper.
Opiekują się nami: pani Kasia (wychowawczyni), pani Kasia (rehabilitantka), pani Wiesia (pomoc) i pani Edyta (woźna oddziałowa).
Od lutego pracuje z nami pani Wiola, która zastąpiła panią Kasię. Pani Kasi życzymy wielu sukcesów w nowym miejscu zamieszkania.

26 listopada 2017 15:28 | Aktualności

URODZINY MARCHEWKI

Dnia 23 listopada odbyła się impreza przedszkolna URODZINY MARCHEWKI, w której wzięły udział dzieci wraz z Rodzicami. W programie imprezy pojawiły się m.in. takie atrakcje jak:  warsztaty kulinarne - robienie soku z marchewki, zabawy przy muzyce, czy warzywne zagadki i eksperymenty. Na rodziców czekała zaś KAWIARENKA,  a w niej pyszne ciasta i sałatki przygotowane przez przedszkolny personel. Ponadto, czekający na swoje pociechy Rodzice, wzięli udział w przygotowanych specjalnie dla nich zabawach. Dochód z imprezy zapoczątkował zbiórkę środków na zakup interaktywnego sprzętu do naszego przedszkola.
Impreza była przednia, co widać po uśmiechniętych buziach zarówno dzieci, jak i rodziców! Sprawdźcie to w naszej galerii!

Zdjęcia: