Grupa MISIACZKI

Rok szkolny 2017/18 rozpoczęty !!!
W nowym roku szkolnym u Misiaczków zmiany !!! Wiktoria i Kamil rozpoczęli naukę w szkole, a wśród nas powitaliśmy nowego kolegę Adrianka. W listopadzie dołączył do nas Kacper.
Opiekują się nami: pani Kasia (wychowawczyni), pani Kasia (rehabilitantka), pani Wiesia (pomoc) i pani Edyta (woźna oddziałowa).
Od lutego pracuje z nami pani Wiola, która zastąpiła panią Kasię. Pani Kasi życzymy wielu sukcesów w nowym miejscu zamieszkania.

22 grudnia 2017 10:14 | Aktualności

WIGILIA W PRZEDSZKOLU 2017

Dnia 20 grudnia w naszym przedszkolu wspólnie świętowaliśmy nadchodzące Boże Narodzenie. Najstarsze dzieci z grupy "Krasnoludki" przygotowały dla nas "Jasełka". Po przedstawieniu, wszystkie dzieci wspólnie kolędowały, a następnie udały się do sal na tradycyjny wigilijny obiad.
Zapraszamy do galerii.

Zdjęcia: