WITAMY W PRZEDSZKOLU HAŁABAŁY

Grupa MISIACZKI

Rok szkolny 2017/18 rozpoczęty !!!
W nowym roku szkolnym u Misiaczków zmiany !!! Wiktoria i Kamil rozpoczęli naukę w szkole, a wśród nas powitaliśmy nowego kolegę Adrianka. W listopadzie dołączył do nas Kacper.
Opiekują się nami: pani Kasia (wychowawczyni), pani Kasia (rehabilitantka), pani Wiesia (pomoc) i pani Edyta (woźna oddziałowa).
Od lutego pracuje z nami pani Wiola, która zastąpiła panią Kasię. Pani Kasi życzymy wielu sukcesów w nowym miejscu zamieszkania.

Moja grupa

Zima u Misiaczków

Ilość zdjęć: 12

W czasie zimy dzieci z grupy Misiaczków spotkały się z Mikołajem, przygotowywały do Świąt oraz wzięły udział w balu karnawałowym. W grudniu pożegnaliśmy panią Kasię, która przeprowadziła się w inne miejsce.

pokaż więcej »

JESIENNE PRZYGODY KRASNALA HAŁABAŁY

Ilość zdjęć: 27

16.11.2017 r. PRZEDSTAWIENIE W WYKONANIU PERSONELU PRZEDSZKOLA.

pokaż więcej »

Jesień u Misiaczków

Ilość zdjęć: 18

W nowym roku szkolnym w naszej grupie zmiany. Naukę w szkole rozpoczęła Wiktoria i Kamil. Wsród nas powitaliśmy nowego kolegę - Adrianka.

pokaż więcej »

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017

Ilość zdjęć: 28

WYSTĘP GRUPY ŻABKI Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

pokaż więcej »

MISIACZKI WRZESIEŃ

Ilość zdjęć: 34

Wrzesień był wyjątkowo ciepły i słoneczny. Misiaczki, oprócz codziennych zajęć dydaktycznych oraz różnorodnych terapii, miały okazję wychodzić na spacery do ogrodu przedszkolnego i pobliskiego parku oraz korzystać z placu zabaw. Wybrały się także do Szkoły Podstawowej Nr 10, gdzie powitały jesień podczas corocznej jesiennej wystawy przygotowanej przez panią Grażynę.

pokaż więcej »

SPOTKANIE Z POLICJANTEM 2016

Ilość zdjęć: 6

Przedstawiamy zdjęcia ze spotkania z policjantami Komendy Miejskiej w Świętochłowicach.

pokaż więcej »