Grupa POZIOMKI

Kto tego sam spróbował
I sam poziomką jest".
/Słuchowisko "Lato Muminków"

Jesteśmy POZIOMKI. Mamy 5-6 lat, znamy się już rok i pomagamy sobie co krok:)

Ilustracja z książki W. Katajewa "Wyprawa na poziomki"

26 listopada 2017 15:28 | Aktualności

URODZINY MARCHEWKI

Dnia 23 listopada odbyła się impreza przedszkolna URODZINY MARCHEWKI, w której wzięły udział dzieci wraz z Rodzicami. W programie imprezy pojawiły się m.in. takie atrakcje jak:  warsztaty kulinarne - robienie soku z marchewki, zabawy przy muzyce, czy warzywne zagadki i eksperymenty. Na rodziców czekała zaś KAWIARENKA,  a w niej pyszne ciasta i sałatki przygotowane przez przedszkolny personel. Ponadto, czekający na swoje pociechy Rodzice, wzięli udział w przygotowanych specjalnie dla nich zabawach. Dochód z imprezy zapoczątkował zbiórkę środków na zakup interaktywnego sprzętu do naszego przedszkola.
Impreza była przednia, co widać po uśmiechniętych buziach zarówno dzieci, jak i rodziców! Sprawdźcie to w naszej galerii!

Zdjęcia: