Grupa JĘZYK ANGIELSKI

Język obcy nowożytny na dobre zagościł w Podstawie Programowej Wychowania Przedszkolnego, co oznacza, iż wszystkie grupy wiekowe zostają objęte nauką dodatkowego języka.

Nasze przedszkole oferuje edukację w zakresie języka angielskiego. Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu: u dzieci 4, 5, i 6-letnich przez 30 min, natomiast w grupie dzieci 3-letnich - 20 min.

Nauka języka angielskiego ma odbywać się głównie w formie zabawy, w trakcie której dziecko osłucha się z językiem, ale też samo będzie potrafiło wykorzystać wybrane pojedyncze wyrazy, zwroty lub gesty w komunikacji z nauczycielem i innymi dziećmi.
Dlatego też dołożę wszelkich starań, aby na zajęciach z Państwa dziećmi pojawiały się rozmaite aktywności (statyczne, ruchowe, wykonywane w ciszy i skupieniu, a także takie w atmosferze kontrolowanego szaleństwa :-) ) oraz sięgać po narzędzia, które aktywizować będą wszystkie zmysły!

W zakładce FILMY pojawiać się będą niektóre utwory dostępne w sieci, a z którymi to będziecie mogli Państwo zapoznać się osobiście i utrwalić je z dziećmi.

Godzina Zajęcia
09:30 - 11:30 Zajęcia dla grup: POZIOMKI, BIEDRONKI, ŻABKI i SÓWKI;