WITAMY W PRZEDSZKOLU HAŁABAŁY

Grupa SÓWKI

22 listopada 2017 17:11 | Aktualności

Z ŻYCIA MAŁEJ SÓWKI

1 września 2017 roku rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem dzieci  trzy i czteroletnie z grupy Sówki. Okres adaptacyjny mamy już za sobą. Dzieci zaaklimatyzowały się już w przedszkolu. Poznały ramowy rozkład dnia, wiedzą kiedy jest czas na zabawę, „naukę” i odpoczynek. Do tej pory grupa zapoznała się z następującymi tematami:

- we wrześniu: Nasze przedszkole, Wszyscy razem, Jestem przedszkolakiem, Witamy Panią Jesień; w tym miesiącu wspólnie ustaliliśmy zasady panujące w grupie,  które zawarliśmy w naszym Kontrakcie,

- w październiku: Światło czerwone, światło zielone, Moja rodzina, Jesień za oknem, Nasze zabawki,

W listopadzie dzieci zapoznają się z następującą tematyką: Kapryśna pogoda, Mali konstruktorzy, Mój przyjaciel zwierzak, Kochamy Misie, a w grudniu : Czekamy na Mikołaja, Teatrzyk przedszkolaka, Zwierzęta zima, Wesoła choinka.

Ponadto braliśmy udział w różnych imprezach,  takich jak: Święto Kropki, Dzień Przedszkolaka, „Jesień gra smyczkiem”- audycja muzyczna, Fabryka wiedzy – doświadczenia. 18 października staliśmy się „pełnoprawnymi” przedszkolakami i zostaliśmy pasowani przez panią Dyrektor. 

A oto kilka zdjęć z życia naszej grupy ...

Przeczytano: 534 razy. Wydrukuj |Do góry

Zdjęcia:

Z ŻYCIA MAŁEJ SÓWKI