Grupa NIEDŹWIADKI 2020/21

NIEDŹWIADKI to grupa dzieci 5-6-letnich. W ubiegłym roku szkolnym grupa nosiła nazwę "Pszczółki".

"Jest brunatny, albo biały,
nos ma czarny, futra w bród,
zaś ze wszystkich smakołyków
on najbardziej lubi miód."

27 września 2019 14:22 | Aktualności

"Mała pszczółka w świecie literatury" - spotkanie I

W dzisiejszym dniu (tj. 27.09.2019 r.) odbyło się I spotkanie z cyklu "Mała pszczółka w świecie literatury". Odwiedziła nas mama naszej koleżanki - Lenki i przeczytała nam opowiadanie pt. "Krasnal Hałabała i wyprawa do lasu" z książeczki "Nowe przygody Krasnala Hałabały". Dzięki wysłuchanemu opowiadaniu mogliśmy utrwalić sobie wiadomości na temat jesieni. Wszyscy z zachwytem grzecznie słuchaliśmy, a następnie zaprezentowaliśmy naszemu gosciowi jesienną piosenkę. W podziękowaniu za piękne czytanie p. Klaudia otrzymała od nas dyplom oraz pamiątkową pszczółkę wykonaną przez dzieci. Chętnych rodziców i dziadków zapraszamy w kolejnym miesiącu. Do zobaczenia!

"Mała pszczółka w świecie literatury" - spotkanie I