Grupa PSZCZÓŁKI

Który im do pracy służy
Oraz siły niespożyte...
Takie to są pracowite!
A każda z nich wciąż się trudzi
Żeby zrobić miód dla ludzi.
/Krzysztof Rogulski/

PSZCZÓŁKI to grupa dzieci 4-5-letnich. W bieżącym roku szkolnym powitaliśmy w naszej grupie nowych kolegów i koleżanki.

27 września 2019 14:22 | Aktualności

"Mała pszczółka w świecie literatury" - spotkanie I

W dzisiejszym dniu (tj. 27.09.2019 r.) odbyło się I spotkanie z cyklu "Mała pszczółka w świecie literatury". Odwiedziła nas mama naszej koleżanki - Lenki i przeczytała nam opowiadanie pt. "Krasnal Hałabała i wyprawa do lasu" z książeczki "Nowe przygody Krasnala Hałabały". Dzięki wysłuchanemu opowiadaniu mogliśmy utrwalić sobie wiadomości na temat jesieni. Wszyscy z zachwytem grzecznie słuchaliśmy, a następnie zaprezentowaliśmy naszemu gosciowi jesienną piosenkę. W podziękowaniu za piękne czytanie p. Klaudia otrzymała od nas dyplom oraz pamiątkową pszczółkę wykonaną przez dzieci. Chętnych rodziców i dziadków zapraszamy w kolejnym miesiącu. Do zobaczenia!

"Mała pszczółka w świecie literatury" - spotkanie I